Par mums

SIA “LV-Destilāti” stipro dzērienu ražošanas uzņēmums dibināts 2015.gadā. Aktīva ražošana, balstoties uz Latvijā iegūto pieredzi, kas papildināta mācoties un apgūstot vācu destilēšanas tradīcijas Vācijā, uzsākta 2016. gada sākumā. 
Augstas kvalitātes brandvīns top pēc gadsimtos izkoptas vācu destilācijas metodes ar vienu no augstāk vērtētajām destilācijas iekārtām - Adrian. Augstas kvalitātes aparātā brāga tiek destilēta, noturēta nerūsējošā tērauda tvertnēs, nogatavināta un pildīta pudelēs.

Tīreļu dzītuve ir neliela, privāta stipro alkoholisko dzērienu ražotne netālu no Tīreļu purva pie Kalnciema tilta pār Lielupi. Šeit stiprie dzērieni tiek darināti no Latvijā augušiem augļiem un ogām, kas destilācijas procesā pārvēršas viegli baudāmā destilātā, kā to dēvējam mēs - brandvīnā. 


Jānis Evelons, uzņēmuma “LV-Destilāti” vadītājs, stāsta: “Šaubu nav, lauku labumi šobrīd ir modē. Tos pieprasa kā vietējie, tā atbraukušie viesi. Pie mums ciemiņiem patīk apskatīt brandvīna ražotni, iegūt informāciju par dzēriena tapšanas procesu un degustēt produktus. Esam sapratuši, ka atvērtība un iepazīstināšana ar ražošana procesu veicina ne vien produkta noietu, bet arī atpazīstamību. Jāteic, ka ekskursantu pieņemšana ražotājam ir noderīga arī, jo atklāj klientu vēlmes. Tā, piemēram, ieklausoties klientu vajadzībās, mēs šogad saimniecībā uz vietas atvērām nelielu veikaliņu, kurā iespējams iegādāties mūsu ražoto alkoholu. Izveidot ražotnes veikalu pamudināja ārzemju tūristu vēlme tepat un tūlīt iegādāties mūsu dzērienus, nevis mērot ceļu uz norādītajiem Rīgas vai Jelgavas veikaliem. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, dzērienus uz vietas ražotnē pārdot nav atļauts, ir jāizveido speciāla mazumtirdzniecības vieta”.


Mūsu viesu, draugu un klientu atsauksmes (2018.gada novembris)

Ļoti feins video! Jāni,lai izdodas ar vien vairāk un vairāk realizēt savas ieceres! (I.Beķere)

Veiksmi katru dien un veselību labu! (L.Didrihsone)

Jūs esat forši !!! (Z.Zariņa)

Jābrauc ciemos! (J.Brilte)

Visu cieņu un panākumu pilnu pagalmu!!! (O.Karls)

Super! Malači! (V.Jemeļjanova)